Будь-яка сучасна комерційна компанія, націлена на результат та докладає максимум зусиль для утримання особливо цінних кадрів, залучення нових співробітників, збільшення продуктивності роботи персоналу. І практика дає зрозуміти, що одним з найбільш ефективних способів досягнення цих цілей є розробка KPI в компанії і професійне впровадження системи в повсякденне життя підприємства. Така система дозволяє оцінити ефективність праці кожного співробітника, розробити справедливі принципи оплати праці та оцінити вклад працівників і відділів в досягнення фірмою стратегічних цілей.

Розробка системи KPI: основні етапи

Слід розуміти, що впровадження KPI на підприємстві – це процес досить складний і колпіткий, вимагає широких експертних знань і великих витрат часу. Проте, компанія H- Art за багато років роботи змогла прийти до оптимальної схеми розробки та впровадження ключових показників ефективності. Ми грамотно структурували всі етапи і коректно їх деталізували, завдяки чому тепер можемо враховувати унікальні особливості кожного підприємства при загальній мінімізації трудових і тимчасових витрат на розробку та впровадження системи.

Як розробляється система KPI компанії нашими експертами:

  1. Вивчаємо організаційну структуру компанії, виявляємо чіткі ролі персоналу і окремих підрозділів;
  2. Аналізуємо стратегічні показники результативності та ефективності роботи компанії, виділяємо найважливіші;
  3. Визначаємо головні стратегічні завдання для кожного підрозділу і розробляємо для них індивідуальні показники ефективності;
  4. Розробляємо планові показники KPI для менеджерів, рядового персоналу і підприємства в цілому;
  5. Розробляємо принципи збору інформації про фактичні результати роботи співробітників;
  6. Продумуємо в розрізі KPI мотивацію персоналу, як матеріальну, так і нематеріальну;
  7. Складаємо внутрішню регулюючу документацію, посадові інструкції і стандарти;
  8. Здійснюємо впровадження KPI і автоматизацію системи.

В результаті ви отримуєте детально описану і легку до розуміння кожного співробітника систему ключових показників ефективності.

Отримати більш детальну інформацію щодо послуги, а також скористатися безкоштовною консультацією ви можете, зв’язавшись з нами за допомогою одного з контактних номерів протягом робочого дня.

Ми допоможемо вашій компанії працювати більш ефективно!