Компанія H-ART пропонує своїм клієнтам спеціалізований і перевірений на практиці спектр консалтингових послуг, які допоможуть вашій організації оптимізувати свою роботу, досягнути максимального рівня продуктивності та ефективності праці. Консалтингові послуги дозволять вам приймати оптимальні рішення в кожній окремо взятій ситуації, долаючи будь-які складнощі і перешкоди на шляху до розвитку вашої компанії.

ЩО ТАКЕ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ?

Консалтингові послуги – це особливі послуги з консультування представників бізнесу в широкому спектрі питань. Такі послуги можуть зачіпати бухгалтерські, юридичні та організаційні аспекти діяльності підприємства.

Як правило, бізнесмени, керівники і менеджери в ході своєї роботи стикаються з різними складнощами. При цьому, в силу відсутності часу і ресурсів, здолати перешкоди своїми силами не завжди можливо. Надання консалтингових послуг у такій ситуації може стати безальтернативним варіантом вирішення проблем. Причому сфера їх надання може різнитися, починаючи з простих організаційних питань, і закінчуючи фінансами або областю стратегічного планування.

Консалтингові послуги в Києві, що надаються компанією H-ART, включають в себе розробку наочного плану та стратегії вирішення питань, що вас турбують, також допомогу в розвитку бізнесу, впровадження інноваційних рішень, вирішення проблем з плануванням, управлінням, побудовою організаційної структури і розрахунку оптимального штатного складу.

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ: ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В H-ART

Замовляючи консалтингові послуги в нашій компанії, ви можете забезпечити своєму бізнесу збільшення продуктивності від 27% і більше завдяки спрощення та формалізації базових правил взаємодії (бізнес процесів) і виключенню “зайвих” дій для співробітників.

Справа в тому, що, перебуваючи день у день в “колесі” операційної діяльності, поточних завдань, далеко не завжди вдається “взяти паузу” і реально оцінити ситуацію, визначити загрози і ступінь ризику, побачити всі можливості оптимізації і розвитку. Погляд з боку буде набагато більш свіжим і корисним. Саме тому в країнах Заходу подібна практика вже багато років вважається цілком нормальною, навіть буденною.

І ми зовсім не говоримо про те, що жоден керівник не здатний вести справу поодинці. Ні, у управлінця може бути достатньо досвіду для вирішення проблем, часто правильні рішення приймаються, але для їх реалізації потрібен час і ресурси, яких часто не вистачає на вирішення поточних питань.

Професійні консалтингові послуги, що надаються компанією H-ART, дозволять вам сформувати більш зрозумілу картину майбутнього компанії з усіма можливими ходами і далі їх реалізувати.

Наша компанія має десятирічний досвід в сфері консалтингу, і ось ряд вагомих переваг:
  • Індивідуальний підхід. В управлінні бізнесом дуже важливо звертати увагу на всі аспекти діяльності компанії. На соціальні, правові, фінансові, психологічні, національні. Бізнес – це набір моделей, грамотне управління якими дозволяє отримувати найкращі результати при мінімальних витратах ресурсів.
  • Досвід. Протягом багатьох років ми займаємося наданням консалтингових послуг в Україні, Казахстані, Грузії. Маючи цей досвід і набір ефективних інструментів управління, які пройшли випробовування на практиці, ми можемо швидко знайти рішення для кожної проблеми, заощаджуючи ваш час.
  • Чесність. Ми завжди дуже відверті та відкриті перед нашими клієнтами. Тільки на цих принципах ми формуємо взаємини, адже довіра для нас – це все.

 

 Зателефонуйте за контактним номером  +380 44 35 45 977, та отримаєте безкоштовну консультацію та дізнайтесь вартість послуг.