БІЗНЕС-СУПРОВОДЖЕННЯ – це допомога засновникам і ТОП менеджерам компанії в реалізації проектів модернізації системи управління Компанією, системи управління фінансами, системи мотивації людей.

ТЕМАТИКИ БІЗНЕС СУПРОВОДУ

 1. Актуалізація стратегії Компанії, постановка стратегічних цілей, в тому числі фінансових.
 2. Актуалізація / модернізація орг-структури і орг-моделі Компанії.
 3. Модернізація та автоматизація бізнес-процесів.
 4. Модернізація обліку.
 5. Модернізація системи управління фінансами.
 6. Система управління на основі KPIs.
 7. Управління фондом робочого часу (ФРЧ).
 8.  Побудова HR стратегії.
 9. Розробка і впровадження HR інструментів, в тому числі:
 • Оцінка співробітників різних рівнів. Формування PDP (планів персонального розвитку) за результатами оцінки – для співробітників від рівня «спеціаліст» та вище.
 • Модернізація системи оплати праці
 • Розробка нематеріальних систем мотивації
 • Створення програми формування кадрового резерву (в тому числі, робота з ВУЗами)
 • Формування системи HR метрик.
 • Інші HR інструменти.

Таким чином, тематикою бізнес супроводу може бути будь-яка послуга, або її складова, яку надає Компанія «H-ART», і про яку Ви можете прочитати тут.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ БІЗНЕС-СУПРОВІД ВІД КОНСАЛТИНГОВОГО ПРОЕКТУ?

Консалтинговий проект передбачає часткове виконання робіт консультантами компанії «H-ART» з подальшою передачею технології роботи співробітникам Замовника. По суті, ми пропонуємо ідею, далі виконуємо блок робіт самостійно, залучаючи відповідальних співробітників з боку Замовника, після чого курируємо виконання аналогічних видів робіт співробітниками Замовника, при необхідності коригуючи їх діяльність. За домовленістю з Замовником, деякі послуги можуть бути реалізовані повністю консультантами компанії «H-ART».

Наприклад, формування дерева цілей і системи KPIs, або розробка ефективної системи оплати праці. Але навіть в таких випадках, ми 1) залучаємо до роботи всіх ключових учасників процесу; 2) передаємо затверджений власником / засновником інструмент безпосереднім «власникам» і «керуючим» процесом, навчаємо співробітників, як використовувати і підтримувати розроблений інструмент.

Якщо ми говоримо про бізнес-супроводження, то дана послуга відрізняється від консалтингового проекту більшим ступенем відповідальності самого Замовника. По суті, Замовник сам реалізує комплекс позначених заходів, проте, при необхідності, отримує консультації, або референс (зразки документів, матеріалів, розробок) від консультантів «H-ART», а також звертається до консультанта як до «рефері».

Бізнес-супровід – це дуже корисна послуга в 2 випадках: 1) якщо фахівці компанії «H-ART» проводили на Вашому підприємстві бізнес аудит, за результатами проведення якого Замовник прийняв рішення про впровадження програми (плану) модернізації власними силами; 2) як пост консалтинговий супровід, коли Замовник з КК «H-ART» завершили проект, після чого з’явилася потреба в наступних витках вдосконалення інструментів управління і бізнес-процесів.

Для компаній, які не отримували послуги бізнес аудиту та консалтингу від КК «H-ART», послуга бізнес-супроводу не надається, з причини відсутності даних у співробітників КК «H-ART» про реальну проблематику Замовника. Замість цього ми може запропонувати послугу коучингу.

ФОРМАТ НАДАННЯ ПОСЛУГИ «БІЗНЕС-СУПРОВІД»

 1. Щотижневі Skype сесії з керівником проекту та ключовими співробітниками з боку Замовника з метою:
 • Моніторингу виконання завдань за попередній період, а також надання оперативних консультацій по невиконаним завданням, якщо в цьому є потреба
 • Планування діяльності на наступний період (ключові проектні завдання)
 • Надання консультацій з будь-яких проектних питань
 • Надання апробованих форм звітів, документів. Прикладів правил і технологій роботи.

2.  Надання зразків документів, в тому числі методичних рекомендацій, за запитом Замовника.

3. Щоквартальні 2-3-денні відвідування підприємства Клієнта з метою «натхнення» співробітників, прискорення процесу реалізації проекту, а також вирішення тих завдань, які не можуть бути вирішені в ході Skype сесій (наприклад, ті випадки, коли для прийому рішення потрібно отримання додаткової інформації на місці, або проведення зустрічей з підрядниками / іншими партнерами).

За погодженням із Замовником, формат послуги бізнес супроводу може бути переглянутий, наприклад, збільшена регулярність зв’язку з консультантами і обсяг робіт, що виконується консультантами.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ У НАШИХ КОНСУЛЬТАНТІВ!

 +38 (044) 35 459 77
info@h-art.com.ua