• Тримаєте в штаті інспектора відділу кадрів, але не знаєте, наскільки якісно співробітник виконує свою роботу?
 • Хвилюєтеся про те, що не дізнаєтеся та своєчасно не відреагуєте на зміни законодавства щодо кадрового обліку та діловодства?
 • Не впевнені в тому, що за результатами перевірки не отримаєте штраф?

А чи знаєте Ви, що при незмінно високій якості послуг вартість аутсорсингу кадрового обліку може бути значно дешевша, ніж витрати на утримання фахівця в штаті компанії?

Навіщо шукати інспектора відділу кадрів, коли ви можете доручити цю роботу команді експертів компанії «H-ART»!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 

 

ЗНИЖЕННЯ РИЗИКІВ

 

НАДІЙНІСТЬ

 

ЦІНА

Ми забезпечуємо ведення кадрового обліку з дотриманням всіх норм законодавства України. Завдяки грамотному кадрового обліку Ви зможете уникнути претензій з боку перевіряючих органів.

.

Наші фахівці з кадрового обліку – кращі фахівці України в області кадрового обліку. Стабільна команда фахівців з досвідом більш 15 років.

.

Вартість обслуговування 1 штатної одиниці при чисельності:
– до 150 чол. від 170 грн. в місяць c урахуванням ПДВ.
– понад 150 чол. від 105 грн. в місяць з урахуванням ПДВ.

Компанія «H-ART» вже 15 років надає послуги кадрового обліку підприємствам України, і на поточний момент обслуговує 15 компаній, із загальною чисельністю працівників понад 2000 осіб. Ми співпрацюємо з кращими юрисконсультами України, на думку національного незалежного рейтингу України, що дозволяє нам вчасно відслідковувати всі зміни Кодексу законів України, трудового законодавства і нормативних актів, пов’язаних з кадровим адмініструванням, і реагувати на них. Ми гарантуємо повну безпеку зберігання даних і несемо повну фінансову відповідальність за свою роботу.

А як зважитися на передачу кадрового обліку та діловодства сторонній Компанії, якщо інспектор відділу кадрів ще й займається розміщенням вакансій та пошуком фахівців? Хто зможе якісно виконати й таку роботу при обмеженому штаті співробітників та їх високій завантаженості?

Тільки для компаній Клієнтів, що користуються нашими послугами кадрового обліку та діловодства, ми пропонуємо додаткову послугу – пошук співробітників відкритим методом (розміщення оголошень про вакансії, аналіз отриманих резюме, проведення первинних співбесід, передача кандидатів, що пройшли первинний відбір, для наступного етапу співбесіди з керівництвом Замовника).

Процес співпраці по підбору співробітників:

 • На кожну вакансію від Замовника отримується заявка на пошук.
 • За згодою Замовника відпрацьовуємо (формуємо разом професійний опитувальник) для відбору фахівців.
 • Відповідно до посади, що зазначена в заявці, нами визначається площадка розміщення оголошення про вакансію (OLX.ua, kiev.grc.ua, Jobs.ua, Work.ua, rаbota.ua, djinni.co, тощо).
 • Узгоджуємо з Замовником бюджет розміщення оголошення про вакансію та можливості відкриття контактних даних резюме.
 • Організуємо збір та опрацювання отриманих резюме.
 • Проводимо професійне тестування (якщо на дану посаду разом з Замовником сформовано професійний опитувальник) та первинну співбесіду.
 • Направляємо резюме відібраних кандидатів Замовнику.

Очікувані результати \ терміни закриття вакансій:

 • Керівний склад – до 90 днів;
 • Фахівці та висококваліфіковані робочі – до 60 днів;
 • Фахівці бухгалтерії, адміністративно-господарський персонал – до 30 днів.

Дізнайтесь більше про послугу та їх вартість за телефонами: +380 44 354 59 77, e-mail: info@h-art.com.ua

 БУДЕМО РАДІ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!

НАШІ КЛІЄНТИ: