Результат
Зростання продуктивності Компанії від 17% і вище (дохід «розділити» на середньооблікову кількість співробітників).

Структура проекту та інструменти


УСПІШНО РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ (КЕЙСИ)

КЕЙС 1. Компанія «Меблеві технології» (Київ, Україна)

З серпня 2016 по березень 2017 року Компанія «Меблеві Технології» (Київ, Україна) реалізувала проект з організаційного розвитку в рамках програми ЄБРР «Консультації для малого бізнесу » за підтримки ЄС та за допомогою КК «H-ART». Компанія «Меблеві Технології» давно працює на ринку, але настав час замислитися про ефективність. Стратегічною метою проекту було масштабування бізнесу, а ключовим завданням – посилення і так сильних сторін бізнесу. В рамках проведеного аудиту було виявлено, що у компанії відсутній зрозумілий розподіл обов’язків між підрозділами та співробітниками, відсутні чіткі бізнес-процеси, власники Компанії залучені до всіх операційних процесів, що впливає на ефективність компанії.

Перед компанією H-ART було поставлене завдання – стандартизація роботи співробітників. Ключовим викликом для нас було надихнути людей сприймати зміни, щоби співробітники стали надійною опорою в реалізації проекту організаційного розвитку, який нам вдалося реалізувати.

РІШЕННЯ

У рамках проекту було розподілено напрями діяльності Компанії, визначено стратегії розвитку кожного напряму, побудовано структури, що відповідають потребам у розвитку. Було вдосконалено бізнес-процеси компанії, чітко розподілено функції та обов’язки підрозділів, почали діяти правила внутрішньої комунікації. Цілі Компанії були каскадовані за підрозділами, від керівників – до співробітників, а ефективність виконання стала вимірюватися зрозумілими KPIs. У компанії Меблеві Технології з’явився dashboard, з яким почали працювати співробітники на постійній основі. Також була вдосконалена HR стратегія Компанії, були розроблені та впроваджені цікаві для персоналу програми матеріальної та нематеріальної мотивації.

РЕЗУЛЬТАТ

Найбільше досягнення проекту – залучення всіх ТОП – менеджерів у процес управління Компанією, що надає їм ще більше мотивації, впевненості та власної значущості.

Фінансовими результатами стали: приріст продажів +25%, приріст прибутку +15%.

 

 

Кейс 2. Компанія “ASTRA GROUP”, м. Верхньодніпровськ, Україна

ASTRA GROUP надає комплексні енергоефективні рішення інженерних систем для торгових мереж, промислових об’єктів, агропромислового комплексу та переробних галузей. «ASTRA GROUP» проектує, проводить монтаж, проводить всі пусконалагоджувальні роботи, приймає на сервісне обслуговування та супроводжує інженерні мережі об’єкта до його подальшої модернізації, а також відповідає за весь комплекс інженерних мереж об’єкта, в основі якого – система холодопостачання.

Робота над проектом організаційних змін розпочалася із запиту Володимира Тарабана – власника та засновника «ASTRA GROUP». Перед компанією «ASTRA GROUP» стояли завдання відновити та збільшити докризовий прибуток, систематизувати діяльність Компанії, відійти від «ручного» управління та максимально залучити ТОП-менеджмент до процесу управління.

Ключовими завданнями консалтингового проекту було збільшення рентабельності та прибутковості підприємства за рахунок створення конкурентоспроможної стратегії розвитку, формування ефективної структури, упорядкування ключових процесів та еволюції системи управління загалом.

РІШЕННЯ

  1. Формування Стратегії компанії.
  2. Упорядкування організаційного дизайну, виділення зрозумілих структур для кожного напряму діяльності, чіткий розподіл функціоналу між підрозділами.
  3. Модернізація ключових бізнес-процесів – окремо для кожного напряму діяльності.
  4. Впровадження сучасних інструментів управління.
  5. Впровадження системи управління фінансами.
  6. Розробка та впровадження Dashboard.
  7. Систематизація оплати праці.

РЕЗУЛЬТАТ

7% – збільшення рентабельності на момент завершення проекту.

30% – збільшення валового доходу на момент завершення проекту.

 

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Яка тривалість таких проектів?

Тривалість проектів підвищення операційної продуктивності стартує від 6 місяців і залежить від розміру компанії, складності структури та рівня автоматизації на момент старту проекту. У середньому проект займає 8-12 місяців.

Чи можуть блоки проекту виконуватись окремо (без підписання Договору на повний комплекс послуг)?

  • Так. Більше того, навіть при реалізації комплексного проекту кожен блок проекту закривається Актом виконаних робіт.

Чи можу я отримати рекомендації від компаній, які реалізовували проекти підвищення операційної продуктивності спільно з КК “H-ART”?

Безперечно. Для цього ми можете зв’язатися з нашими менеджерами, заздалегідь озвучивши свій запит.